Ons team 


 

Het team

Patricia de Jong                         Daniëlle Schoorlemmer                  Patty Harmeling
Leerkracht groep 1/2A               Leerkracht groep 1/2B                    WPO student groep 1/2B


Janny Veenstra                           Nannet Scholten-Portiek                Shelley Ensink
Leerkracht groep 3                      Leerkracht groep 4                         Leerkracht groep 4


Frank Hofman                                  Mirjam Boertjens
Leerkracht taalplein bovenbouw      Leerkrachtondersteuner bovenbouw



Monique Bokdam                         Sanne Roescher
Intern begeleider                          Directeur (wordt tot de zomervakantie van 2019
                                                                      vervangen door Age-Jan Hut)
Niet op de foto:
Monique Hendriks, leerkracht taalplein
Gitty Bakker, leerkracht groep 1/2A
Melanie van Heerde, leerkracht groep 5

Hieronder de groepsindeling van het Atelier.

Groep juf/ meester werkdagen mailadres
1/2 juf Patricia
juf Gitty
ma-di-woe
do-vrij
p.dejong@catent.nl
gitty.bakker@catent.nl
1/2 juf Daniëlle
juf Patty
ma t/m vrij
dinsdag
d.schoorlemmer@catent.nl
p.harmeling@catent.nl
3 juf Janny
meester Frank
di-woe-do-vrij
ma
j.veenstra@catent.nl
m.hofman@catent.nl
4 juf Shelley
juf Nannet
ma-do
di-woe-vrij
s.ensink@catent.nl
n.portiek@catent.nl
5 juf Melanie
juf Nannet
ma t//m vrij
vrij mid om de week
m.vanheerde@catent.nl
n.portiek@catent.nl
6/7/8 meester Frank
juf Mirjam
juf Monique Hendriks
Juf Patty

ma t/m woe
ma t/m vrij
 ma, do, vrij
ma, woe, do en vrij
 
f.hofman@catent.nl
m.boertjens@catent.nl
m.hendriks@catent.nl
p.harmeling@catent.nl
IB juf Monique Bokdam wisselende dagen ib.atelier@catent.nl
directie juf Sanne/ meester Age-Jan ma-di-woe-do directie.atelier@catent.nl